Kāpēc jānopērk vēdlogus

Cīņā par kvalitatīvu ražu, - sīkumu nemēdz būt. Parūpējieties par jūsu augu komfortu, uzstādiet papildus vēdlodzinu siltumnīcas vēdināšanai.

Katrā siltumnīcā, ir uzstādīti 2 lieli vēdināšanas lodziņi, kas parasti atrodas durvīs siltumnīcas karkasa augšējā gala daļā.

Labākai vēdināšanai - iesakām uzstādīt papildu vēdlodziņus siltumnīcas jumtā. Gaisa plūsmu veidošanai jāuzstāda divus vēdloziņus pretējās siltumnīcas galos. Papildus vēdlodziņi, ir īpaši aktuālas siltumnīcām, kuras garums ir 8 m un vairāk, jo gaiss tiek bloķēts relatīvi liela attāluma dēļ starp pretējām durvīm.

Vēdlodziņi ir izgatavoti no cinkotas tērauda caurules, kuru šķērsgriezums ir 20 x 20 mm. Tie tiek uzstādīta siltumnīcas jumtā izmantojot skrūves ar cinkotām paplāksnēm un gumijas blīvi. Komplektā ir arī iekļauts āķis loga stiprināšanai atvērtā pozīcijā.

Ja vēlaties, papildus var uzstādīt speciālu sistēmu siltumnīcas automātiskai vēdināšanai, kas darbojas bez baterijām. Siltumnīcu konstruktīvās īpatnības dēļ vēdlodziņi tiek uzstādīti starp noteiktiem lokiem. Pirms uzstādīšanas jāpārliecinās, ka attālums uzstādīšanas vietā ir 970 mm vai 640 mm. Ja nepieciešams, vēdlodziņu var uzstādīt platumā 992 vai 662 mm, bet šajā gadījumā nostiprināšana tiks veikta pie viena loka.