Kāpēc jānopērk šo siltumnīcu

Siltumnīcas TITĀNS - ir ultra-stipra "Siltumnīca - Čempions". Šo modeli izvēlās bezkompromisa stipruma un uzticamības pazinēji. Siltumnīca TITĀNS spēj izturēt pat visbārgāko sniegaino ziemu.

Pastiptinātas arkas, ir siltumnīcas galvenais atbalsta elements. Arkas ir ne tikai bezākas nekā visām citām līdzigam siltumnīcām, bet arī ir uzstādītas ar 67cm soli. Šāda konstrukcija spēj izturēt sniega slodzi līdz 180 kg/m2(kas aptuveni ir ekvivalents 60 cm sausā sniega slāna)

Siltumnīcas īpašnieks var būt mierīgs par to ka siltumnīca pārdzīvos pat visbārgāko ziemu.

Siltumnīcā ir labi piemērota gurķu, piparu, tomātu, ka arī augļu un puķu stādu audzēšanai.

Cinka parklājums ideāli pasargā siltumnīcas karkasu no korozijas. Metāla caurule ir cinkota no ārpuses un no iekšpuses, tāpēc siltumnīca ilgi saglabā estētisko skatu.

Siltumnīcas bāzes komplektā ir iekļāutas divas durvis un divi vēdlodziņi kas ļāuj efektīvi vēdināt silumnīcu. Nepieciešamības gadijumā silumnīcu var aprīkot ar papildus vēdlodzīņiem ka ar manuālo vai automātisko vēdināšanas sistēmu.

Siltumnīca sastāv no minimālo detaļu skaitu, siltumnīcas karkasam ir izurbēti caurumi kas padara montāžu par vieglo un mazāk darbietilpīgu procesu.

Pamatne siltumnīcai nav nepieciešama, komplektā ir iekļāuti T-veida stiprinājumi.

Pēc montāžas siltumnīca priecās Jūs ar savu estētisku izskatu.