Kāpēc jānopērk šo siltumnīcu

Siltumnīcas RĪGA(RĪDZINIEKS) (Platums 3.00m) karkass ir veidots no profila 20x20mm ar soli 67cm. Šo siltumnīcu izvēlās tie cilvēķi kuriem ir nepieciešama ātra un viegla transprortēšana. Siltumnīcas karkass ir iepakots kartona kastē un to var izvietot uz vieglās automašīnas bagāžnieka. Šo siltumnīcas modeli arī ir viegli transportēt izmantojot transporta kompānijas pakalpojumus, nepārmaksājot par negabarīta svaru.

Atšķirībā no metinātām modeliem šī siltumnīca ir augstāka par 15cm un kopējais augstums ir 2.15cm. Konstrukcijā ir paredzēts arī platākas durvis un vēdlodziņi, ka arī ir pievienotas divas paildus garensijas

Siltumnīcā var uzstādīt trīs dobes, tā ir labi piemērota gurķu, piparu, tomātu, ka arī augļu un puķu stādu audzēšanai.

Siltumnīcas RĪGA(RĪDZINIEKS) karkass ir izprojektēts tādā veidā ka polikarbonāta šūnas ir izvietotas vertikāli. Tas ļāuj kondensātam kas sakrājās iekšā šūnās bez problēmām iztekt ārā, kas savukārt samazina pelējuma rašanās.

Cinka parklājums ideāli pasargā siltumnīcas karkasu no korozijas. Metāla caurule ir cinkota no ārpuses un no iekšpuses, tāpēc siltumnīca ilgi saglabā estētisko skatu.

Siltumnīcas bāzes komplektā ir iekļāutas divas durvis un divi vēdlodziņi kas ļāuj efektīvi vēdināt silumnīcu. Nepieciešamības gadijumā silumnīcu var aprīkot ar papildus vēdlodzīņiem ka ar manuālo vai automātisko vēdināšanas sistēmu.

Siltumnīca sastāv no minimālo detaļu skaitu, siltumnīcas karkasam ir izurbēti caurumi kas padara montāžu par vieglo un mazāk darbietilpīgu procesu.

Pamatne siltumnīcai nav nepieciešama, komplektā ir iekļāuti T-veida stiprinājumi.

Pēc montāžas siltumnīca priecās Jūs ar savu estētisku izskatu.