Kāpēc jānopērk šo siltumnīcu

Ražota Latvijā siltumnīcā PROFI MODUL ir ļoti ietilpīga 4m plata siltumnīca ar pastiprināto metāla profilu. Siltumnīca ir piemērota saimniecībām kas profesionāli nodarbojās ar gurķu, piparu, tomātu, ka arī augļu un puķu stadu audzēšanu.

Siltumnīčas karkasa izbūvei tiek izmantots ļoti stingrs U-veida profils 89x40mm kas spej izturēt lielas sniega in vēja slodzes. Profilam ir aiztaisītas malas kas padara to drošāku lietošanai. Siltumnīcas PROFI MODUL karkass ir izjaucams kas ļoti atvieglo transportēšanu.

Karkass ir izprojektēts tādā veidā ka polikarbonāta šūnas ir izvietotas vertikāli. Tas ļāuj kondensātam kas sakrājās iekšā šūnās bez problēmām iztekt ārā, kas savukārt samazina pelējuma rašanās.

Cinka parklājums ideāli pasargā siltumnīcas karkasu no korozijas. Metāla profils ir cinkots no visām pusēm, tāpēc siltumnīca ilgi saglabā estētisko skatu.

Siltumnīcas bāzes komplektā ir iekļāutas divas durvis un divi vēdlodziņi. Konstrukcija paredz papildus sienas un jumta vēdlodziņu uzstādīšanu kurus var iegādāties atsevišķi. Nepieciešamības gadijumā silumnīcu var aprīkot ar automātisko vēdināšanas sistēmu.

Siltumnīcas karkasam ir izurbēti caurumi kas padara montāžu par vieglo un mazāk darbietilpīgu procesu.

Siltumnīcas komplektā ir visas nepieciešamas skrūves, stiprinājumi un rokturi.

Siltumnīcu jāuzstāda tikai uz fundamenta

Papildus siltumnīcu var aprīkot ar 6mm vai 8mm polikarbonātu